NE5532 Amplifikatör Ses Modülü D Sınıfı Dijital Amplifikatör DC12V-24V
Sertifika
Çin Shenzhen Creatall Electronics Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
—— Hediye Adonsi
—— Neyse Viyola
—— İsmail Hamis
—— Sayanik Mandal
creatAll'dan ne kadar iyi bir hizmet, çok sorumluluk sahibi! Aferin! Seninle iş yapmak güzel
—— Erick Setiawan
Ben sohbet şimdi
Büyük resim :  NE5532 Amplifikatör Ses Modülü D Sınıfı Dijital Amplifikatör DC12V-24V
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: Creatall
Model numarası: dijital güç amplifikatörü
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10 adet
Fiyat: Pazarlık edilebilir
Ambalaj bilgileri: Karton kutu
Teslim süresi: 5-8 iş günü
Yetenek temini: Günde 10000 Adet/Adet
Açıklama
Başvuru: Amplifikatör ses modülü Çalışma modu: Amplifikatör ses modülü
teknoloji: Amplifikatör ses modülü Seri: Amplifikatör ses modülü
Özellikler: Amplifikatör ses modülü Montaj tipi: Doğrudan montaj
Tanım: Amplifikatör ses modülü Tip: Profesyonel Amplifikatör
Kanallar: 2 (2.0) Ürün adı: Amplifikatör Kartı
Liman: Shenzhen limanı, guangzhou limanı
Vurgulamak:
NE5532 Amplifikatör Ses Modülü
Amplifikatör Ses Modülü 24V
D Sınıfı Dijital Amplifikatör DC12V
Ürün Açıklaması:
  • Kullanımı güvenlidir, dayanıklıdır.
  • Dışarıya götürülmek için hafif ve taşınabilir.
  • Giriş voltajı: DC12-24V
  • Kanal sayısı: iki kanal
  • Çip: İki NE5532
  • renk:mavi
  • Malzeme: metal
  • Boyut: 96x39x20MM
  • Kurulum açıklığı: 3MM
  • Kurulum deliği mesafesi: 89,3 x 32,3MM
  • Yalnızca yukarıdaki paket içeriği, diğer ürünler dahil değildir.
  • İzin verilen ölçüm hatası +/- 1-3 cm'dir.
Genel Değerlendirme
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye göre
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdır
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%
Tüm Yorumlar
M
Mohammed Al Rashid
United Arab Emirates Apr 15.2026
وصل بسرعة ويعمل بشكل مثالي! استهلاك طاقة منخفض وأداء صوت جيد. منتج موثوق جداً، أنصح به.
A
Ahmad Ali
Malaysia Mar 25.2026
O
Oscar Nilsson
Sweden Feb 10.2026
in liten Bluetooth-förstärkare! Stabil Bluetooth 5.0-anslutning, ren 3W-ljudutgång. Fungerar bra med 5V-ström, kompakt och praktisk.